Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Stránky čínského chocholatého psa Danyho

Dany
          
                    DANY                       

Datum narození: 15. 6.2007
Pohlaví: pes
Rasa: čínský chocholatý pes
Varianta: powderpuff (chlupatý)
PP: ne
Výška: 37 cm
Váha: 7,5 kg
Matka: ?neznámá? bez PP (powderpuff)
Otec: ?neznámý? údajně s PP (hairless)
Sourozenci: 2 chlupaté holčiny a taky pár naháčů (přesný počet bohužel nevíme)
 
 
     Už od mala sem si přála psa a když nastal ten okamžik, kdy rodiče řekli „ano“, byla sem ten                      nejšťastnější člověk. Od „chovatelky“ jsme si vzali štěně, ze kterého sice nevyrost standardní číňaň,        ale zato překypuje svojí jedinečnou povahou ...
    
     Je to blázen, lenoch, agiliťák, neskutečný pracant a dříč, znuděnec, vtěrka, nedůvěřivec, vítač,
     zlobidlo i nejhodnější pes pod sluncem  ....
 
     Miluju ty jeho xichtíky ...někdy sedí a kouká na mě s výrazem: Poď už konečně něco dělat..nudííím se!        ..nebo naopak zahrabaný v peřinách jeho výraz říká: Opovaž se mě vzbudit ..chci spát! :D Je to                 neunavitelný blázínek i postelovej král.
 
  
Jeho láskou už od mala je běh a pohyb. Nejhezčí pohled je na jeho spokojenej a nadšenej výraz při překonávání překážek na agility nebo chycení střapce v coursingu. Občas v něm cvakne a probudí se jeho nespoutaná hyperaktivita a bláznovství a lítá a běhá a šílí :).
 
Když ho něco baví, dá do toho energii i srdce. Proto mě tolik baví s ním pracovat a cvičit. Co by pro kus něčeho dobrého neudělal že? :)
 
     Je to vzrůstem malá bytost ale srdcem obrovská! Je to přítel do pohody i nepohody – to se pak přitulí         a dělá tu nejoddanější společnost.
 
     Díky němu se mi obrátil život o 360°, potkala jsem ty správný lidi a kamarády (hlavně agiliťáky a              stejně postižený lidi jako já :D ), který jsou fajn a cítíme se mezi nima super.
 
     Lepšího psa, který je i mým nejlepším přítelem, jsem si přát nemohla. I on má své chyby a mouchy, ale i      ty na něm miluju a život bez psa bych si už nedokázala představit!
    
     Dany je a vždycky bude ten můj první a osudový PAN PES, na kterého se nikdy nezapomíná!
     Děkuji ti za vše!
 


 
TOPlist